رازهای موفقیت لیزر موهای زائد

رازهای موفقیت لیزر موهای زائد چه می باشد؟

رازهای موفقیت لیزر موهای زائد چیست؟

چگونه می توان به بهترین نتیجه پس از انجام لیزر موهای زائد رسید؟

حذف مو برای رسیدن به نتیجه ای زیبا به دقت و مراقبت نیاز دارد. با این حال، بر خلاف روش هایی مانند اصلاح، اپیلاسیون، مشخص شده است که لیزر موهای زائد بهترین نتیجه را دارد، به ویژه هنگامی که به دنبال حذف موها به صورت دائمی هستید. در مقایسه با سایر روش های از بین بردن مو، این روش درمانی به زمان و هزینه زیادی برای دستیابی به پوست زیبایی که می خواهید نیاز ندارد. برای دریافت نتیجه چشمگیر پس از انجام لیزر، رازهای موفقیت لیزر موهای زائد ، برای کمک به شما آورده شده است.

با یک مشاوره شروع کنید

قبل از شروع یک سفر درمانی با لیزر برای از بین بردن موها، بهترین کار انجام مشاوره کامل با یک متخصص است. این جلسه به شما ایده ای از انتظارات، تجزیه درمان، اهداف و چگونگی دستیابی به آن ها را می دهد. شما همچنین با یک پزشک ملاقات خواهید کرد که قبل از شروع درمان، سابقه پزشکی شما را بررسی می کند.

این جلسات قرار است بین 15 تا 20 دقیقه به طول انجامد.

در یک جلسه درمان متوقف نشوید

برای به دست آوردن یک نتیجه زیبا و از بین بردن دائمی موها، مقدار مشخصی از درمان های لیزر مورد نیاز است. این برنامه بسته به منطقه مورد نظر می تواند تا 18 ماه طول بکشد. نتیجه بدست آمده معمولاً ارزش انتظار را دارد زیرا این روش حذف مو فقط فولیکول مو را در مرحله آناژن از بین می برد.

سه مرحله از رشد مو وجود دارد : چرخه های آناژن ، کاتاژن و تلوژن.

چرخه آناژن زمانی است که مو به طور فعال رشد می کند. هر یک از درمان ها باید با فاصله چهار تا هشت هفته انجام شود تا بتواند برای نتیجه موثرتر به مرحله رشد خود برسد.

در هر جلسه شرکت کنید

گاهی اوقات، افراد تمایل دارند به دلیل عجله داشتن برای رسیدن به نتیجه به جلسات لیزر درمانی اهمیت زیادی ندهند. اما برای رسیدن به نتایج مطلوب، لازم است تا پایان دوره درمان، در هر جلسه شرکت کنید. فراموش نکنید که این ویزیت ها را در برنامه خود بگنجانید زیرا از دست دادن یک جلسه لیزر، می تواند بر نتیجه درمان تأثیر منفی بگذارد.

قبل از هر بار جلسه لیزر، اصلاح کنید

برای این که از لیزر درمانی خود نتیجه بهتری بگیرید، مهم است که 24 ساعت قبل از درمان ناحیه را اصلاح کنید. این کار اجازه می دهد تا لیزر فولیکول های مو را به طور موثرتری از بین ببرد که نتیجه حیرت انگیزی دارد.

از قرار گرفتن در معرض آفتاب زیاد خودداری کنید

آفتاب سوختگی می تواند برنامه های حذف موهای شما را خراب کند. برای جلوگیری از این اتفاق، باید ضد آفتاب را در اولویت قرار دهید، خصوصاً وقتی که هنوز لیزر موهای زائد را انجام می دهید.

توصیه می شود از ضد آفتاب معدنی که از اکسید روی تشکیل شده استفاده کنید. در مقایسه با انواع دیگر ضد آفتاب ها، ضد آفتاب اکسید روی به شما پوشش قوی تری می دهد و اثر طولانی تری بر روی بدن شما دارد. آفتاب سوختگی یا برنزه کردن از ادامه درمان جلوگیری می کند زیرا می تواند آسیب های دیگری به پوست وارد کند. آسیب در طی 14 روز پس از درمان می تواند شدیدتر باشد.

برای رزرو وقت یا مشاوره در مورد لیزر بیکینی یا لیزر موهای زائد، تنها کافی است با کلینیک درماپلاس تماس بگیرید.

لیزر مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید