فواید لیزر موهای زائد

مهم ترین دلیل لیزر، این است که موهای زائد را از بین ببرد و هنگامی که حس می کنید موهای زائد شما رشد بیش از حد دارد، لیزر موهای زائد از بهترین روش هاست و اگر میخواهید خود را متفاوت از دیگران نشان دهید این یک راه مناسب است. اکثر مواقع لازم است که افراد برای رفع موهای زائد، درمان خود را طی چند مرحله انجام دهند. در این بخش از سایت کلینیک تخصصی درما پلاس قصد داریم فواید لیزر موهای زائد را شرح دهیم.

مهم ترین نکته که باید در مورد این درمان به یاد داشته باشید این است که بیشتر لیزرها و نورهای سبک که برای ازبین بردن دائمی موها استفاده می شود اف دی ای FDA هستند یعنی در یک دروه تمام موها رابه طور دائم از بین می برد .

فوائد لیزر موهای زائد

آیا از فواید لیزر موهای زائد خبر دارید؟

اصلاح موها به روش های سنتی همچون بند، وکس و شیو، منجر به زخم، بریدگی، جوش و رشد موهای زیر پوستی می شوند، به علاوه از آنها به عنوان یک راه حل دائمی و طولانی مدت نیز نمی توان استفاده کرد.  فواید لیزر موهای زائد این است که یکی از سریع ترین روش های رهایی از موهای زائد است که منجر به کاهش دائمی موهای زائد می شود. از این روش برای همه ی موهای زائد در تمام نقاط بدن می توان استفاده کرد.

اصلاح موهای زائد، برای بسیاری از مردم یک برنامه ی روزانه ی وقت گیر می باشد. هر چند روش های قدیمی و سنتی همچون وکس، شیو و بند روش های مفیدی هستند، اما راه حل هایی با آثار طولانی مدت محسوب نمی شوند و اغلب منجر به زخم، بریدگی، جوش و رشد موهای زیر پوستی خواهند شد. در حال حاضر، بیش از یک دهه است که پیشرفت تکنولوژیکی منجر به ایجاد سیستمی برای حذف موهای زائد شده که نه تنها مشکلاتی چون زخم و بریدگی را حل کرده، بلکه یک راه حل طولانی مدت برای کاهش موهای زائد به وجود آورده  است. این روش، چیزی نیست جز لیزر موهای زائد.

فواید لیزر موهای زائد

این یک اتفاق مسرت بخش است که هر روز افراد بیشتری تصمیم به لیزر موهای زائد بدن خود می‌گیرند، زیرا همانطور که میدانیم و تجربه نشان داده است دیگر روش های از بین بردن موهای زائد اغلب ناکارآمد، وقت‌گیر و هزینه ‌بر هستند. از فواید لیزر موهای زائد این است که از لیزر بدن می‌توان در تمام نقاط بدن استفاده کرد. دست‌ها، پاها، صورت، زیربغل، بیکینی، شکم، کمر و … ما در کلینیک تخصصی درما پلاس به ده تا از فواید لیزر موهای زائد ذکر می نماییم تا بتوانید آن را با دیگر روش‌ها مقایسه کنید و فواید لیزر موهای زائد را بشناسید و در صورت نیاز برای از بین بردن موهای زائد بدن خود روش مناسب را انتخاب کنید.

لیزر درمانی به دلیل سرعت بالا در درمان، تاثیرگذاری در طولانی مدت و عوارض  کم نسبت به دیگر روش ها به یک روش پرطرفدار جهت رفع موهای زائد تبدیل شده است، از این رو می توان گفت که با لیزر موهای زائد صورت و بدن شاهد عوارض کم و موقتی هستیم.

مهم ترین فواید لیزر موهای زائد

صرفه‌جویی در زمان از فواید لیزر موهای زائد

روش لیزر درمانی یا لیزر موهای زاید به ویژه لیزر بیکینی بسیار سریع و قابل اعتماد است و به همین خاطر است که بیشتر افراد تصمیم به از بین بردن موهای زائد با لیزر دارند.

این سرعت عمل توسط لیزر باعث می شود که لازم نباشد تا وقت زیادی را برای از بین بردن موهای زائد بدن خود صرف کنید .

به صرفه بودن در هزینه لیزر موهای زائد

هزینه های لیزر موهای زائد ابتدا افراد را به خاطر هزینه های هنگفت دچار شک و تردید در انجام آن می کند.

مهم ترین مسئله در لیزر درمانی این است مه تعداد جلسات در تعیین هزینه ها بسیار تاثیر گذارند و هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد ، هزینه درمان هم بیشتر خواهد بود .

اما به دلیل اینکه نتایج لیزر بلند مدت است و باعث کاهش رشد موهای زائد به مدت طولانی خواهد شد، پس به همین خاطر هزینه ی لیزر درمانی قابل توجیه است. به عنوان مثال شما هزینه ی کمتری صرف ریش تراش، اصلاح، کرم های موبر، موم و سایر لوازم خواهید کرد.

در لیزر خبری از موی زیرپوستی نیست

یکی دیگر از فواید لیزر موهای زائد این است که با از بین بردن فولیکول‌های مو احتمال رشد موی زیرپوستی از بین می‌رود. حتی اگر موی جدیدی دوباره رشد نماید به صورت مستقیم از پوست بیرون می‌آید و دیگر زیر پوست پیچ نمی‌خورد که این باعث صافی و شفافیت پوست می‌شود.

لیزر موهای زائد بدون درد است

ذکر این نکته جالب خواهد بود که درمان از طریق لیزر هم درد دارد و هم درد ندارد و به عنوان مثال درد آن به گونه ای است که گویی یک کش پلاستیکی به پوست شما زده می شود و یا شبیه به حس خراش ملایم روی پوست یا بند انداختن است.

از آنجائی که آستانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است ، می توان گفت که درد ناشی از لیزر مو هم در افراد مختلف متفاوت است.

البته شدت درد در برخی از قسمت های بدن که حساس تر هستند بیشتر است و ببیشتر کسانی که لیزر انجام داده اند معتقدند که درد موم خیلی بیشتر از درد لیزر است.

لیزر موهای زائد سالم و موثر است

حذف موهای زائد بدن با لیزر روشی موثر ، سالم و امن است و امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع دستگاه های لیزر وجود دارند که با تمام انرژی روی فولیکول های مو متمرکز شده و موهای زائد را از بین می برند . لیزر درمانی نسبت به آی‌پی‌ال (سیستم‌های نور شدید پالسی) تاثیر بیشتری دارد و این جزو فواید لیزر موهای زائد خواهد بود.

بیش از ۲۰ سال است که امن و بدون خطر بودن لیزر تایید شده است . پس در این رابطه هیچ جای نگرانی وجود ندارد. اما به این امر نباید قافل شد که انتخاب دستگاه لیزر خانگی مناسب و با کیفیت ، مراجعه به مراکز درمانی معتبر و رعایت اصول و دستورالعمل ها بسیار حائز اهمیت است. پس توصیه اکید ما انتخاب یک کلینیک تخصصی و با سابقه خواهد بود.

اثرگذاری زیاد

از فواید لیزر موهای زائد این است که بدون هیچ شکی لیزر موهای زائد موثرترین روش رفع موی زائد بدن خواهد بود. بر خلاف دیگر روش ها مانند شیو کردن که مو را از سطح پوست قطع می کند یا مثل اپیلاسیون که موهای زائد را از ریشه بیرون می کشد، اما فولیکول مو از طریق لیزر موهای زاید، موهای زائد را کاملا از بین می‌برد و باعث ماندگارترین نتایج می‌شود.

لیزر موهای زائد به پوست آسیبی نمی‌رساند.

یکی از فواید لیزر موهای زائد این خواهد بود که پوستی صاف و یکدست برایتان به جا می‌گذارد و دلیلش هم این است که هیچ موی زبری به جای موهای کنده شده بیرون نمی‌آید که باعث زبری پوستتان گردد. دیگر فواید لیزر موهای زائد این است که لیزر مانند دیگر روش‌ها به لایه بالایی پوست هیچ آسیبی نمی‌رساند و باعث ایجاد حساسیت یا زخم و راش‌های پوستی هم نمیگردد.

دیگر فواید لیزر موهای زائد

  •  تحریک موهاى در حال رشد
  • کاهش موهای زائد بدن به طور دائمی
  • شفاف تر و نرمتر شدن پوست
  • کاهش تحریک پوست
  • کاهش رشد موهاى در حال رشد
  • استفاده ى آسان و قابل استفاده براى تمام بخش هاى بدن

 

لیزر مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید